Четверг, 21.01.2021, 15:59
Приветствую Вас Гость

.

Главная » Статьи » Мои статьи

Положення

 

 

  „ЗАТВЕРДЖУЮ ”

Президент МФСОК  «Ніка»

______________   Бикова І. С.

„____” _______________ 2014 р.

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення I Чемпіонату Київської області з баскетболу

серед жіночих команд сезону 2014/2015 рр.

 

І. Мета та завдання.

1.1. Чемпіонат Київської області з баскетболу проводиться з метою:

1.1.1. Подальшого розвитку і популяризації баскетболу в Київській області та м. Києві.

1.1.2. Підвищення майстерності баскетболістів.

1.1.3. Виявлення переможців.

 

II. Керівництво та відповідальність за проведенням змагань.

2.1. Організація, оперативне управління, керівництво підготовкою та проведенням чемпіонату Київської області з баскетболу здійснюється Переяслав-Хмельницьким фізкультурно-спортивним оздоровчим клубом «Ніка».

 

III. Класифікація змагань та строки проведення.

3.1. Чемпіонат Київської області з баскетболу сезону 2014/2015 рр. проводиться згідно з календарем змагань:  з 01.10.2014 р. до 15.05.2015 р.

 

IV. Організації, які беруть участь у змаганнях, вимоги до учасників.

4.1. До участі в чемпіонаті Київської області з баскетболу сезону 2014/2015 рр. допускаються команди, що подали офіційну заявку, сплатили внески за участь та виконують необхідні вимоги до учасників чемпіонату.

4.2. До участі в іграх чемпіонату допускаються гравці, віком від 16 років (гравці меншого віку мають право приймати участь у змаганнях тільки за письмовою згодою батьків та при наданні медичного дозволу), які внесені в іменну заявку.

4.3. До участі в іграх чемпіонату гравці, які на сезон 2014/2015 є гравцями Чемпіонату України серед жіночих команд Вищої та Першої Ліги не допускаються.

4.4. Усі команди-учасниці чемпіонату повинні мати електронну адресу та призначити представника команди-господаря – делегата матчу, який буде відповідальним за виконання всіх вимог положення змагань та за якість і оперативність переданої до організаторів чемпіонату інформації про гру та сканованої копії протоколу гри  протягом двох діб після закінчення зустрічі.

 

V. Система проведення чемпіонату.

Система проведення чемпіонату буде визначена після подання всіх заявок команд-учасниць

 

VI. Визначення командних результатів.

6.1. По результатах ігор кругового етапу команди отримують:

 • За перемогу – 2 очки
 • За поразку   – 1 очко
 • За технічну поразку – 0 очок

 У разі коли дві команди мають однакову кількість очок, переможець визначається за результатами особистих зустрічей, на другому етапі порівнюється різниця забитих-пропущених м’ячів в особистих зустрічах, на третьому етапі - кількість забитих м’ячів.

У разі коли три або більше команд мають однакову кількість очок, переможець визначається за результатами зустрічей цих команд між собою по різниці забитих-пропущених м’ячів, на другому етапі порівнюється кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах, на третьому етапі - кількість пропущених м’ячів. В разі рівності всіх показників переможець визначається жеребом.

 

VII. Загальні положення.

7.1. Повна інформація про проходження чемпіонату Київської області з баскетболу (календар ігор, склади команд, турнірна таблиця та ін.) викладена на сайті http://womenbasket.at.ua

7.1.1. Усі ігри чемпіонату повинні проходити тільки по вихідним дням (субота-неділя) з 10 до 18.

7.1.2. Чемпіонат Київської області з баскетболу повинен проводитися в закритих спортивних спорудах.

7.1.3. Кожну гру чемпіонату обслуговують двоє польових суддів та не менш, ніж двоє суддів-секретарів, що призначаються командою-господарем.

7.1.4. До участі в «плей-офф» допускаються гравці, що зіграли у складі команди не менше 50 % ігор регулярного чемпіонату.

7.2 Права та обов’язки команд:

7.2.1. Команда-гість та команда-господар повинні в рівних долях забезпечити оплату польових суддів до початку гри.

7.2.2. Якщо команда з якихось причин хоче змінити дату гри, вона повинна повідомити про це директорат чемпіонату не менш ніж за 5 днів до гри. Перенесена гра повинна бути зіграною: якщо гра була пропущена в першому колі – до початку другого, якщо в другому – до початку «плей-офф». Команди мають право на один перенос протягом усього чемпіонату. Якщо гра не зіграна вчасно – команді, з вини котрої зустріч не відбулась, зараховується технічна поразка.

7.2.3. Команда-гість має право направити до секретарського столика свого представника (якщо у залі відсутнє електронне табло)  з метою забезпечення контролю роботи суддів-секретарів. Представник повинен, у разі виникнення порушення, одразу попередити старшого суддю.

7.2.4. Кожна команда має право перед початком зустрічі перевірити право на участь у змаганнях гравців команди-суперниці згідно командної заявки роздрукованої з сайту чемпіонату, а також відповідність гравців, записаних у протоколі, з присутніми на грі.

7.3. Команда-господар, яка приймає ігри чемпіонату, повинна:

7.3.1. Надати команді-гостю місце для перевдягання.

7.3.2. Забезпечити команди гостей ігровим залом для розминки не менш ніж за 20 хвилин до початку гри.

7.3.3. Забезпечити ігровий м’яч (№6), та 2 м’ячі  (№6) для розминки команді гостей. 

7.3.4. Забезпечити обслуговування ігор необхідними медикаментами.

7.3.5. Забезпечити протоколи гри, табло рахунку матчу, два секундоміри, два свистки, стрілку почергового володіння та прапорці командних фолів.

7.3.6. Надати копію протоколу гри команді-гостю та відіслати копію протоколу організаторам чемпіонату протягом двох діб за електронною адресою  basket_ira@ukr.net

 

VIIІ. Дисциплінарні санкції.

8.1. Учасники чемпіонату повинні виконувати положення чемпіонату та Офіційні Правила гри в баскетбол ФІБА.

8.2. Дисциплінарні вчинки учасників чемпіонату, а також будь-які порушення порядку (до, під час чи після гри) розглядатимуться директоратом чемпіонату. До порушників застосовуються відповідні санкції. Контроль за виконанням санкцій покладається на директорат чемпіонату та МФСОК «Ніка».

8.4.  Команди, що порушили умови положення чемпіонату отримають покарання у вигляді штрафних санкцій:

 • технічний фол та фол, що дискваліфікує (100 грн – перший, 200 – другий і т.д.);
 • неподання копії протоколу організаторам протягом двох діб (50 грн);
 • неподання копії протоколу команді-гостю (50 грн)

поки штраф не буде проплачений, гравець чи команда не допускаються до наступних ігор.

За дві неявки на гру команда дискваліфікується без повернення внеску,  також внесок не повертається, якщо команда добровільно знімається із змагань.      

 

ІХ. Нагородження.

9.1. Команди, що посіли I -ІІІ місця  нагороджуються кубком, медалями та дипломами відповідних ступенів.

9.2. Нагородженню в кожній команді підлягають 12 гравців та 2 офіційні особи, які були зазначенні в іменній заявці, як тренер або ін.

 

X. Фінансування.

10.1. Внесок від команди на участь у чемпіонаті становить – 700 грн. Внесок повинен бути внесений до початку першої гри чемпіонату.

10.2. Витрати по нагородженню, загальну організацію несе МФСОК «Ніка» з коштів командних внесків на участь у чемпіонаті Київської області з баскетболу, з благодійних та інших надходжень.

10.3. Витрати на проїзд, харчування спортсменів, представників команд, тренерів та оплату роботи суддів несуть відряджуючі організації.

 

XI. Заявки.

11.1. Для участі в чемпіонаті Київської області з баскетболу до директорату змагань до 21.09.2014 р. подається командна заявка за електронною адресою  basket_ira@ukr.net

11.2. Після початку чемпіонату кожна заявка гравця є дозаявкою.

11.3. В заявочний лист команд повинно бути включено - не більше 20 осіб.

11.4. В заявці треба вказати прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, мобільний телефон, домашню адресу та додати фото в електронному вигляді на кожного гравця  (зразок заявки додається).

11.5. Відповідальність за стан здоров’я в період участі у чемпіонаті покладається на самих гравців, крім гравців віком до 18 років – відповідальність несуть представник команди, тренер або капітан.

11.6. Дозаявка гравця дозволяється до завершення 50 % ігор регулярного чемпіонату. Після дозаявки гравець має право брати участь у грі не раніше, ніж через дві доби.

11.7. Гравець не може бути заявлений одночасно в двох або більше командах чемпіонату.

 

Директорат чемпіонату: 

Головний організатор – Бикова Ірина Сергіївна  e-mail: basket_ira@ukr.net

                                                                                                Тел.: 063-723-13-85  

Категория: Мои статьи | Добавил: Irishka (01.04.2014)
Просмотров: 448 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Мои статьи [1]
Поиск
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 5
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0